STÁJ AŽ DO ODVOLÁNÍ POZASTAVENA!!! - ZDE máte náhradu (bývala jsem členka, takže je vyzkoušená)

Povinnosti členů

24. března 2013 v 21:23 | Správce
1. povinnost: Znát všechna pravidla, vědět, co je přípustné a co ne, a znát své povinnosti. Bez toho by to totiž nešlo. A pamatujte si, že neznalost neomlouvá.
2. povinnost: Docházet do stáje každý den alespoň na pár minut, aby ses postarala o svého koně.
3. povinnost: Stále mít na paměti, že i když je tato stáj virtuální, všichni k ní máme citový vztah a bereme ji jako součástí naší reality.
4. povinnost: Nepodvádět. Multiúčty nejsou dovoleny a jsou trestány. Pokud si myslíte, že nás "očurdíte" tím, že si založíte nový email a podobně, mýlíte se. Pořád budete mít stejnou IP adresu, která se nám u komentářů zobrazuje. Takže když přijdeme na to, že jste se pokusili vytvořit si mulitúčet, všechny vaše již vytvořené účty budou bez varování smazány a IP adresa bude zablokována.
5. povinnost: Neurážet ostatní členy a nebýt sprostá. Trestá se to tučnými pokutami, popř. vyhozením ze stáje.
6. povinnost: Aktivně se zapojovat do dění ve stáji - tím se myslí účast v závodech stájových a mezistájních a účast na různých akcích a soutěžích.
7. povinnost: Dbát na trénink jak jezdce, tak i koně.
8. povinnost: Poslat nám dopředu na email omluvenku, pokud budeš nějaký den chybět. Když se neomluvíš, koníkovi ubude 10% zdraví a u nás si uděláš špatnou reklamu.
9. povinnost: Dodržovat řád stáje - to jest, že se stáj zavírá ve 21:30. Vaše zápisky jsou pak neplatné.

A ještě jednou. Neznalost neomlouvá! Znalosti si alespoň jednou do měsíce osvěž tím, že si projedeš jak "Otázky a odpovědi", tak i povinnosti. A pokud nevíš, napiš nám na stájový email, který bys měla mít uložený v kontaktech. Pro neznalce: vjs.hoofbeats@seznam.cz!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama